Catrice hd liquid coverage - Opinia



Moje drogie ostatnio bardzo głośno jest na temat podkładu Catrice hd liquid coverage. 
Pewnie zastanawiacie się  czy jest taki dobry jak wszyscy mówią ???
Nie którzy nawet są skłonni  porównywać go do podkładu z Mac-a . 
Czy rzeczywiście podkład który kosztuję 29 zł jest taki dobry , hmmm ??? 
Pomogę wam dziś odpowiedzieć na to pytanie :)



 Ja w swoim kuferku posiadam wiele produktów z Catrice i muszę przyznać , że jestem wielka fanką tej marki . Co do tych podkładów to pierwszy raz miałam z nim styczność na szkoleniu indywidualnym u "Zmalowanej" , i już wtedy byłam nim zachwycona .
Jego konsystencja jest bardzo lekka , ma bardzo dobrą pigmentację i miły kwiatowy zapach jak większość  produktów z Catrice .
Ten podkład wyszedł tylko w 4 kolorach , ja posiadam 010, 020, 030 i spokojnie mogę stwierdzić , że mi to wystarczy . Zawsze można sobie go albo przyciemnić albo rozjaśnić Mixerami z NYX . Według mnie nadaje się zarówno do cery tłustej , mieszanej czy suchej . 
Moje drogie kobiety jeśli się zastanawiacie czy warto go kupić to powiem wam jedno -WARTO!!!!! 



PS. Kobiety z mojego pięknego Ciechocinka byłam dziś w Naturze i z tego co mi wiadomo będzie dopiero dostępny w październiku , którego to nie wiem ale warto co jakiś czas zaglądać :)))


Komentarze