Za co kocham swój zawód ???
Witam was moje kochane robaczki :) Wiem , wiem dawno nic nie pisałam . Jak każdy człowiek mam swoje lepsze i gorsze dni i troszkę zajęć . Mimo to dziś troszkę wam opowiem jak to tak naprawdę jest z tym moim malowaniem i za co kocham swój zawód :) No to lecimy .... Tak jak wspomniałam wcześniej makijaż kocham od dawna !!! Przypominam sobie czasy szkolne i moje pierwsze początki z makijażem (MASAKRA!!!) Ale zapewne i wy macie podobne wspomnienia na temat waszych pierwszych makijaży :) Tak naprawdę to pracuję tylko w weekendy , wtedy to mogę sobie poszaleć i pomachać pędzelkami . Wszyscy myślą , że to takie miłe i proste zajęcie - malować kogoś itd. Nic bardziej mylnego . Większość wizażystów (make up artist ), to ludzie którzy skończyli studia o kierunku plastycznym . Druga grupa wizażystów to osoby po szkołach typowo związanych z makijażem jak np. Pro Make Up Akademii , Make Up Star itd. Trzecia grupa wizażystów to grupa sa...