Moje prace ..













Komentarze

  1. ja też marzę no Nowym Jorku *_* Może kiedyś nam się spełni <3

    OdpowiedzUsuń
  2. A moze Londyn??

    OdpowiedzUsuń
  3. Wiec zapraszam...Madziu, jestem z Ciebie taka dumna...xxx

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. bardzo mi miło :) jestem lekko zaskoczona bo nie wiem z kim mam przyjemność ?:)

      Usuń
  4. Albo moze najpierw sie w cambi spotkamy jak za starych dobrych czasow... ;-)xx

    OdpowiedzUsuń
  5. Wiedzialam ze dlugo ci nie zajmie domyslenie sie..x

    OdpowiedzUsuń
  6. zostaw mi namiary na emailu do siebie

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Catrice hd liquid coverage - Opinia