o mnie
IMIĘ ME MAGDALENA
LAT 30
W ZWIĄZKU
POZA MAKIJAŻEM KOCHAM KOTY :)
A tak na poważnie moja przygoda z Makijażem zaczęła się bardzo dawno temu ...
Miałam może lat 15 jak zaczęłam się malować i powiem szczerze , że bardzo mi się to podobało:))))
Pamiętam jak podkradałam mojej siostrze podkłady które były bardzo żółte ( matko jak sobie to przypomnę to , aż się boję pomyśleć jak wyglądała moja twarz :O ).
Wracając do teraźniejszości to makijaż stał się moją pracą !!!
To coś co kocham robić i kiedy tylko mam czas dla siebie to tworzę na mojej twarzy dosłownie arcydzieła które w większości nie ukazują się światu :P
Ale moja droga do tego czym się dziś mam szczęście zajmować była długa i kręta .....
Mam to szczęście , że mam przy swoim boku mężczyznę który bardzo mnie wspierał i wspiera w tym czym się dziś zajmuję i za to i za wiele innych rzeczy jestem mu ogromnie wdzięczna , Dziękuję P.
Komentarze
Prześlij komentarz