Kosmetyki Naturalne ... dziś na dywaniku PAT& RUB by Kinga Rusin

Hej , dziś postanowiłam troszkę rozpisać się na temat kosmetyków naturalnych . Jak zapewne zauważyliście , że na każdym kroku czy to w telewizji czy też na ulicach pojawiają się różnego rodzaju reklamy promujące różne firmy kosmetyczne. No jest tego mnóstwo. Powiem szczerze , że ja należę do osób uzależnionych od zakupów i kupno nowego kosmetyku wiąże się u mnie z uczuciem ekscytacji. Zawsze się kierowałam tym co zobaczę w telewizji czy też na bilbordach, ale od pewnego czasu coś się zmieniło .
Przede wszystkim baczniej sprawdzam skład tego co zakupuje i oczywiście patrzę na cenę bo wiem , że można kupić dobry kosmetyk nie wydając przy tym fortuny :)
Ale dziś chciałabym troszkę opowiedzieć wam o kosmetykach "Naturalnych" , które to ostatnio nabyłam .



Firma ta nazywa się PAT&RUB By Kinga Rusin, właścicielkami tej firmy są Kinga Rusin i Magda Hajduk panie znają się od dawna i postanowiły stworzyć markę kosmetyków które w 100% będą z naturalnych składników. Cel był sprecyzowany -Stworzyć najlepsze kosmetyki ekologiczne ! 
I będę szczera, że chyba się tym Panią udało .Tutaj macie link do stronki http://www.patandrub.pl/s/o-nas-my-o-pat-and-rub/

Kosmetyki kupiłam w drogerii Sephora , jest to mini zestaw za który zapłaciłam 84 zł i wiecie co NIE ŻAŁUJĘ :)


Pierwszy z nich to Koloryzująco - Rozświetlający Balsam do Nóg i całego ciała , poprawia i ujędrnia koloryt skóry. Pięknie pachnie , troszkę czuć aloes i olejek arganowy, bardzo przyjemnie się go rozprowadza po ciele i dosyć szybko się wchłania .  Co do koloru to przypomina mi on Kogel-Mogel jak robiłam sobie w dzieciństwie dodając łyżeczkę kakao. Moja ocena od 1-10 to 10 !!!



Mleczna Mgiełka -Relaksująca o zapachu trawy cytrynowej i kokosa , to kolejny produkt którym jestem oczarowana wręcz. Zapach jest orzeźwiający , pachnie cytrusami idealnie odświeża i nawilża naszą skórę . Jedynym minusem jest dozownik który to mi się zacina , może to wina akurat tej jednej sztuki . Moja ocena od 1-10 to tym razem 9 :)


I jest faworyt z tej całej trójki  - Olejek rozświetlający do ciała i twarzy , opalizuje , odżywia i pielęgnuje . Ja z natury mam bardzo jasną karnację i kiedy posmarowałam nogi pierwszy raz tym olejkiem wydawały się tak lekko muśnięte słońcem , dodatkowo się pięknie błyszczały . Olejek bardzo szybko się wchłania nie pozostawia tłustych śladów a to bardzo duży plus . Co do zapachu to przypomina zapach balsamu o którym pisałam troszkę wyżej . W skali od 1-10 , 10+ :)

Także moi kochani z czystym  sumieniem polecam kosmetyki firmy PAT&RUB by Kinga Rusin powyżej macie link do strony , zaglądajcie i testujcie :) 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Catrice hd liquid coverage - Opinia